Tarasowe drzwi przesuwne

Lekkie działanie i niezwykle prosta obsługa dużych i ciężkich drzwi - to wyjątkowe walory użytkowe naszego okucia przesuwnego Patio Life. Podczas otwierania i zamykania drzwi, inaczej niż w zwykłych systemach przesuwnych, nie jest unoszone ani opuszczane całego skrzydło, lecz jedynie pozioma uszczelka - po ustawieniu klamki w odpowiedniej pozycji – dzięki temu skrzydło daje się bez wysiłku przesunąć na bok. Trudno o więcej komfortu!

Inne korzyści Roto Patio Life:

Ukryta mikrowentylacja: po przekręceniu klamki do góry górna uszczelka tworzy szczelinę umożliwiając tym samym niewidoczną od zewnątrz wymianę powietrza – drzwi w tym ustawieniu są całkowicie zaryglowane i chronią wnętrze nie tylko przed włamywaczami, ale także przed deszczem, kurzem i owadami.

Komfortowy niski próg zapewnia mieszkanie bez barier i doskonałą izolację cieplną. Uszczelki biegnące po obwodzie skrzydła zapewniają najlepsze parametry szczelności wśród porównywalnych systemów. Intuicyjna i logiczna pozycja klamki podczas otwierania i zamykania drzwi eliminuje błędy obsługi Drzwi są zamknięte przy ustawieniu klamki do dołu jak w pozostałych oknach w domu, a nie do góry jak w innych systemach przesuwnych.

« powrót do strony głównej JANKOWSKIOKNA.PL okna energooszczędne
« powrót do strony głównej JANKOWSKIOKNA.PL okna pasywne