Drzwi tarasowe harmonijkowe

Okucie premium do wielkopowierzchniowych systemów harmonijkowych

Dzięki naszemu okuciu premium Roto Patio 6080 do stolarki drewnianej, możliwe jest eleganckie otwieranie systemów drzwi harmonijkowych ze skrzydłami o masie do 80 kg na bardzo dużą szerokość. Poszczególne elementy można wygodnie złożyć oszczędzając miejsce we wnętrzu na długości szyny jezdnej do 6 m.

Drzwi harmonijkowe Patio tworzą pełne rozmachu wyjście na taras, do ogrodu zimowego, pomieszczeń konferencyjnych, kawiarni, restauracji lub sklepów. Jeśli istnieje taka potrzeba – z niskim progiem, bez barier. Znakomicie sprawdzają się w roli podziału pomieszczeń. Poza hotelami i gastronomią systemy harmonijkowe coraz częściej stosowane są w budownictwie indywidualnym.


Drzwi harmonijkowe w przejściach o dużej szerokości do 6 m są wyjątkowo łatwe i wygodne w obsłudze dzięki zastosowaniu naszych okuć harmonijkowych Patio 6080.

ZALETY:

Nasza wersja systemu harmonijkowego do budownictwa bez barier z komfortowym niskim progiem pozwala na wygodne przejście bez przeszkód do ogrodu zimowego czy na taras kawiarni. Dzięki temu wychodząc na zewnątrz lub wchodząc do środka nie napotkamy na przeszkody, o które można by się było potknąć.

« powrót do strony głównej JANKOWSKIOKNA.PL okna energooszczędne
« powrót do strony głównej JANKOWSKIOKNA.PL okna pasywne